Novinky:

21.8.2011

Proběhla aktualizace webu. Kabala oslavila šesté narozeniny a vrh A už druhé. Všichni jsou zdraví. Současné fotky najdete na rajčeti.

3.5. 2010

Přestěhovali jsme se do části Zlína, kde je snad na každém rohu deset koček. Takže se z naší mírumilovné Kabalky stal lovec, který chce zabíjet. Nepomáhá nic ani po dobrém ani po zlém. Tak snad se kočky naučí v přítomnosti našeho lovce brát nohy na ramena. Jinak je vše v pořádku, Kaba je zdravá a spokojená.

Tejša získala o víkendu na své první výstavě (MV v Praze) ocenění Výborná. Z konkurence 15ti fen je to super. Jen tak dál. Velká gratulace : )

27.11.2009

Na webu www.dogdog.cz nejdete krmiva nejvyšší kvality za výborné ceny. Vřele všem doporučuji... Kaba má falešnou graviditu, bohužel je to po porodu ještě horší... Na rajčeti nové fotky Althey.

13.9.2009

KABT výstava v Kletečné se povedla. K vidění byla spousta nádherných psů jak našich, tak ze zahraničí a konkurence byla opravdu velká. Aesminka to napoprvé zvládala v pohodě, pan rozhodčí byl velmi profesionální a příjemný a Aesmě dal známku Nadějná. Fotky z výstavy najdete na rajčeti.

5.9.2009

Kabala se poprvé od porodu hárá. Přešly jsme na granule značky First Mate a krmíme bud' superprémiovou řadou Maintenance a ted' z důvodu snížení hmotnosti ultraprémiovou řadou Lamb end Potato. Tuto značku si nemůžeme vynachválit!!! Kabě po porodu zřídla bílá srst na límci a ted' ji má hustější a lesklejší než kdy jindy. Dokonce nás zastavují i lidé na ulici...

S páníky Aesmy se chystáme na klubovku v Kletečné.  

25.8.2009

Přestěhovaly jsme se do Zlína. Kaba se zabydlela bez problémů. Kousek má mimi Aesmu. Takže se často vidí. Nové fotky najdete na rajčeti.

9.7.2009

Dnes přišly PP. Budu je co nejdříve rozesílat. Štěňátka jsou nahlášena v genealogii na www.bulterier.com. Pokud budete chtít doplňit údaje (svod, výsledky z výstav, či fotky), vše posílejte Lucce Buzkové na email: lukie@irwing.cz

29.6.2009

Už jsme zase samy. Včera nám z hnízda odletěl Artík. Jeho novým domovem je Kyjov. Kaba po něm smutní a hledá ho. Snad jí budeme muset pořídit nového buličího kamaráda : ) Měli jsme obrovské štěstí na nové majitele. Jsem za to hrozně vděčná a doufám, že jim pejsci budou dělat jen samou radost a na spoustu let se stanou jejich nerozlučnými členy rodiny.

19.6.2009

Aesma a Althea jsou již v nových domovech ve Zlíně a Praze. Holky mají úžasné páníky. Aesminka přijede o víkendu na návštěvu. Moc se těšíme. Artík je zadaný...

9.6.2009

Bulínci jsou naočkovaní, čipovaní, mají vystavené Petpasy, ještě jednou do odběru budeme odčervovat. Artík váží 5 kg, obě fenky 4,5 kg.  Přidány nové fotky na rajče.

24.5.2009

Štěňátka poprvé venku. Artík stále hledá budoucí páníky.

19.5.2009

Našla se sestra Kabalky Týna : ). Více o ní se dočtete v sekci Kabala TK. Pokud na náš web zabloudí i ostatní sourozenci z vrhu budeme rádi za jakékoliv info!

Na rajčeti další nové fotky. Bulíčata váží přes dvě kila. Začínáme přikrmovat - jogurty (Bobíky), tvarohy, žloutky, ovesné, kukuřičné, krupičné kaše, konzervy Hill's Savoury Chicken puppy a chystáme se na kuřecí maso a srdíčka. Jde to velmi pozvolna... pořád rvou nejraději máminy cecíky : ). V bedínce mají hračky, volám na ně jmény, mazlíme se a hladíme. Rostou řezáky a špičáky.

10.5.2009

Vloženy nové fotky na rajče. Aesma otevřela oči, Althea uvidí velice brzo, Artusek je trošku pozadu... Zítra budeme poprvé odčervovat. V pátek a o víkendu nás navštívili budoucí majitelé Teušky a Aesmy. Mimi už skoro chodí, váží přes kilo a jsou velice žraví. Prostě nám dělají jen samou radost. Kabě už nevadí krátké odloučení od malých, takže chodíme ven. Stehy jsou vytažené a už ani nejde poznat, kde byl řez... 

4.5.2009

Aesma a Althea jsou zadány, Artus je volný. Odběr štěňátek bude možný od 13. 6. 2009.

28.4.2009 Na rajčeti najdete nové fotky

Miminka se mají čije k světu. Rvou se o cecíky, pijou skoro pořád... Kaba se krásně stará, čistí a pořád si je hlídá. Má neustále k dispozici granule, které jí moc nešmakujou, takže dostává kuřecí vývar se zeleninou a těstovinami. Bulínci dostali jména-viz. Vrh A.

25.4.2009 Narodil se vrh A

Dnes v poledne se cícařským řezem narodili Kabalce dvě fenky a jeden kluk. Více viz. štěňata-Vrh A 

19.4.2009 Pár nových fotek

Najdete na na www.kabalka.rajce.net

15.4.2009 Příprava na porod

Dneska je to 58 den gravidity. Kaba je odčervená a je krmena granulemi Hill's puppy medium pro březí a kojící feny a štěňata. Je spokojená, odpočívá, spí a mazlí se. Na procházky chodíme jen tak daleko jak sama chce, takže se někdy vracíme už po deseti minutách : ). Začínáme meřit teplotu. Porodní pokoj je připraven...

7.4.2009 Bulínci budou

Kaba jeví všechny známky gravidity proto se rozhodujeme znovu pro sono, které tentokrát probíhá v klidu u nás doma. Pan doktor našel tři štěňátka, ale myslíme si, že jich bude víc... Byl krásně vidět tlukot srdíček, páteř, žebírka a jedno štěňátko dokonce mrkalo : )

15.3.2009 Jdeme na sono

Dneska jsme byli u veterináře na sonu. Bulínci vidět nebyli... Jsme hodně smutní....

16.2. a 18.2.2009 Krytí Kaby

Vaginální cytologie určila jako nejvhodnější dobu ke krytí právě tyto dny a tak se vydáváme do Chrástu k panu Selingerovi, který má doma nádherného psího kluka jménem Natty Nathan Timar (Timík). Kryjeme v pondělí a znova jedeme překrýt ve středu. Ted´už budeme jenom čekat jak to dopadne.... 

Více o Natty Nathan Timarovi zde:

https://www.chov.net/gene/1000/genealogie.php?gPage=1&Act=list&gSearch=&gCmku=1&gNameT=1&gName=Natty%20Nathan%20Timar%20&gAct=detail&ID=15938 nebo na www.jas-ver.wz.cz